Elit Certification
Elit Certification

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta Adresiniz

Telefon

Mesajınız

Elit Certification Elit Certification

Menü

Hakkımızda

Hakkımızda

Elit Certification, İstanbul Türkiye’de merkez yönetimi bulunan, tüm Dünya’da stratejik iş ortakları ve ofisleri ile hizmet sunmakta olduğu tüm branşlarda konusunda uluslararası lider bir organizasyon kimliğine sahiptir.

Uzun yıllar tüm pazar segmentlerinde yerel ve global müşterilerine sunmakta olduğu geleneksel ve stratejik hizmetler aracılığı ile kazanılmış olan birikim ve deneyimler ile bugün tüm müşterilerimizin sahip olduğumuz yerel ve uluslararası ofis ağımız ile tüm Dünya’da konusunda uzman Türkiye’de 35 ve Dünya’da 320 kişiyi aşan Mühendis, Danışman, Eksper, Enspektör, Gözetim Personeli, Denetçi ve Eğitmen kadroları ile hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz arasında; Teknik Danışmanlık, Tasarım & Mühendislik, Bağımsız Dizayn/ Tasarım Doğrulama, Uluslararası Proje Yönetimi ve Müşavirlik, Saha Teknik Kontrollük, Uluslararası Bağımsız Gözetim & Muayene, Yükleme ve Tahliye Gözetimi, Sörvey Hizmetleri, Denetim Hizmetleri, Belgelendirme, Eğitim ve Dış Kaynak Tedariki alanlarında hizmetler bulunmaktadır.

Elit Certification yerel ve global müşterilerine sunduğu tüm hizmetlerde performans bazlı iş kültürünü temel esas olarak kabul ederek, hizmet sunulan tüm sektörlerde Kalite – İş Sağlığı ve Güvenliği – Çevre – Emniyet – Kurumsal Sosyal Sorumluluk alanlarında sağladığı katma değer ile tüm iş süreçleri ve çalışanlar için fayda sağlanması ilkesini gözetmektedir. Bugün, Elit Certification, Dünya’da 140 ülkede operasyonları olan, yerel ve global müşterilerine yüksek güvenilirlikte hizmet sağlamaktadır.

İnsanın temel varlığımız ve tek sermayemiz olarak kabul edildiği organizasyon yapımızda ve yıllar içerisinde kurulmuş olan güvenilirliği tartışılmaz stratejik ortaklıklarımız ile her biri kendi alanında güçlü teknik altyapıya sahip uzman kadrolarımız; müşterilerimize zamanında, rekabetçi ve çözüm odaklı hizmetler sunmaktadır.