İlkelerimiz
WhatsApp
Elit Certification
Elit Certification

Teklif formu

Adınız soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Elit Certification Elit Certification

Menü

İlkelerimiz

İlkelerimiz

Etik Yaklaşım: Elit Certification, her türlü kurumsal ilişkisinde etik değerlere bağlı olarak güven ve sorumluluk bilincinde hareket eder. İlgili kişilerden ve kendi çalıştırdığı personelden çıkar çatışmasını önlemeyi garanti edecek kişisel taahhütnameler alır.

Tarafsızlık ve Bağımsızlık: Elit Certification faaliyetlerinde, belgelendirme programının yönetiminde, bağımsızlık ve tarafsızlık ilkelerine uyar. Paydaşlarıyla ve ilgili taraflarla olan ilişkilerini hiç kimseye ayrıcalık, kayırma sağlanmasına izin vermeyecek şekilde düzenler. İlkelerini zedeleyecek hiçbir faaliyetin içerisinde yer almayacağını taahhüt eder.

Gizlilik: Elit Certification, faaliyetleri çerçevesinde elde ettiği bütün bilgilerin gizliliğini korur ve taahhüt eder. Bu taahhütler Elit Certification adına hareket eden kişileri ve bütün çalışanları kapsar.

Müşteri Odaklılık: Elit Certification, iç ve dış müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eder, sorunlarını ve gelişim ihtiyaçlarını tespit edip, bunları karşılayacak en iyi ve en doğru çözümleri sunar.

Kalite Odaklılık: Elit Certification olarak verdiğimiz tüm hizmetlerin doğru, güvenilir ve kurallara uygun olması için tüm çalışanlarımız eğitilmiştir. Çalışanlarımız sorumluluk ve kalite bilincine sahiptirler.

Sürekli Gelişim: Hizmetlerimizin en iyiye ulaşması adına sürekli gelişim, hizmet anlayışımız; Elit Certification’ nin dinamik ve vazgeçilmez bir parçasıdır.